Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

W uroczystości brała udział Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie, pani doktor Ewa Zawilińska.  Podziękowała za zorganizowanie przez naszą szkołę pikniku „Podaruj Krew – Uratuj Życie”.

Słuchacze starszych semestrów otrzymali z rąk Pani Dyrektor, Barbary Józefowicz, świadectwa, dyplomy uznania za zaangażowanie w promocję szkoły oraz propagowanie zachowań prozdrowotnych, listy gratulacyjne za wysokie wyniki w nauce i wzorową postawę zawodową. Nagrody zostały również przyznane za 100% frekwencję, za I miejsce w  zawodach biegowych oraz dla najlepszej czytelniczki. Jeden z uczniów, z kierunku technik farmaceutyczny został wpisany do Złotej Księgi.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, którą przygotowały uczennice z kierunku higienistka stomatologiczna. Wystrój został przygotowany przez uczennice z kierunku terapeuta zajęciowy.  Śpiewem uświetniły akademię uczennice z kierunku technik sterylizacji medycznej oraz technik usług kosmetycznych. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego słuchacze udali się do sal na spotkania z opiekunami semestrów.

Wszystkim życzymy udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku.