Spotkanie autorskie z Panią Haliną Urban

16.05.2023 r. odbyło się w szkole spotkanie autorskie z poetką Panią Haliną Urban. Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2012 r. W swoim dorobku ma 12 tomików wierszy. Pierwsze: „Emocje”, ”Usta ciszy” oraz „Pora na uśmiech” ukazały się w 2013 r. W kolejnych latach: „Dwa oblicza”, „Splątane myśli”, „W ogrodzie emocji”, ”Moja wierszolandia”, wybór wierszy dla dzieci „W krainie Wierszolandii”, „Ścieżkami emocji”, „Gorzkie migdały”, „Między słowami a ust brzegiem”, „Szepty spłowiałego serca”.
Wiersze autorki można znaleźć w 17 ogólnopolskich antologiach jak również w Almanachach Ruchu Poetyckiego „Zgrzyt” oraz w antologii regionalnej „Mój ślad”. Należy do internetowych grup poetyckich (fb), gdzie wielokrotnie wygrywała prowadzone tam konkursy i warsztaty. Publikowała w prasie: „Fakty jasielskie”, „Gazeta sanocka”, „Kwartalnik Ruchu Poetyckiego”, „Wiadomości Brzozowskie”.
Serdecznie dziękujemy Pani Halinie Urban za przyjęcie zaproszenia na dzisiejsze spotkanie i podzielenie się z nami swoją poezją pisaną sercem.