Dni Otwarte w „Medyku”

W dniach 10-17.11.2022 r. w Medyczno – Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle odbyły się dni otwarte. Wzięło w nich udział około 200 uczniów klas maturalnych. Nauczycieli i uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Pawłowskiego

w Jaśle, Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle, Zespołu Szkół Budowlanych w Jaśle oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle powitała pani dyrektor Monika Kulik-Marek.

Nasi goście mieli okazję do zwiedzenia szkoły, zapoznania się z ofertą kształcenia, ofertą kursów oraz do obserwacji zajęć. Młodzież poznała różne rodzaje masażu, miała możliwość obserwowania zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, poznała tajniki idealnego makijażu oraz specyfikę pracy w zawodzie asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik farmaceutyczny, technik sterylizacji medycznej, terapeuta zajęciowy i opiekunka dziecięca. Uczniowie brali czynny udział w zajęciach, zaś licznie zadawane pytania, świadczyły o dużym zainteresowaniu.

Dyrektorom szkół dziękujemy, za umożliwienie uczniom wzięcia udziału w dniach otwartych naszej szkoły. Mamy nadzieje, że z niektórymi z Was zobaczymy się ponownie we wrześniu na rozpoczęciu nowego roku szkolnego!

Do zobaczenia!