Kontakt

Kontakt

ul: Tadeusza Sroczynskiego 2,
38-200 Jasło

e-mail: zsmjaslo@post.pl

tel: 13 44 685 71

fax: 13 44 682 49

Samorząd słuchaczy

Samorząd słuchaczy

Aktualności

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

2017.10.18

Pani Dyrektor Barbara Józefowicz przekazała pracownikom oświaty serdeczne życzenia wraz z wyrazami uznania za pełną zaangażowania działalność w procesie kształcenia i wychowania słuchaczy. Pracownikom administracji i obsługi podziękowała za rzetelnie wykonywaną pracę na rzecz słuchaczy i szkoły.

Podczas apelu zostały wręczone indeksy oraz odbyło się uroczyste ślubowanie słuchaczy oraz uczniów pierwszych semestrów. Uczeń z kierunku technik masażysta Dariusz Trzeciak przywitał naszych nowych podopiecznych w imieniu starszych semestrów.

Po części oficjalnej odbyła się krótka część artystyczna. Oprawę muzyczną zapewnili uczniowie kształcący się w zawodach: technik farmaceutyczny Gabriela Traciłowska oraz technik usług kosmetycznych Karolina Giers. Wiersz deklamowała uczennica kierunku technik usług kosmetycznych Katarzyna Stasiowska. Krótką i satyryczną scenkę na temat tego jak zachowuje się uczeń a jak nauczyciel przygotowały słuchaczki z kierunku asystentka stomatologiczna: Sylwia Skok oraz Małgorzata Wietchy – Bucholc.

 

 

© Medyczno - Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle    38-200 Jasło ul: Tadeusza Sroczynskiego 2. tel: (013) 44 685 71, fax (013) 44 682 49
CMS : veeo
Projekt graficzny: aimo.pl